Miało być łatwiej, ale jest zwycięstwo

Siatkarze przywożą z Polic 3 punkty

Siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego przywożą z Polic planowane 3 punkty. Podopieczni Krzysztofa Dobka nie bez problemów pokonali jednak miejscowy SMS.

Przez sporą część seta pierwszego prowadzili gospodarze. Przy stanie 20:16 dla zespołu z Polic trener AZS-u poprosił o przerwę, po której zielonogórzanie wygrali do 23. Drugi set nieco łatwiejszy. Goście wygrali go 25:17 i wydawało się, że trzeci będzie formalnością, ale ostatecznie po walce “na przewagi” wygrał SMS. W ostatniej części akademicy wyprzedzali rywali kilkoma punktami. Policzanie w końcówce jednak doskoczyli, choć ostatecznie to goście zeszli z parkietu jako zwycięzcy, wygrywając seta 28:26 i cały mecz 3:1.

Więcej szczegółów o tym spotkaniu w poniedziałkowej “Szatni akademików”. Program o godzinie 13:00 w Radiu Index.

SMS Police – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 1:3 (23:25; 17:25; 29:27; 26:28)