Futsaliści piszą historię, siatkarze wciąż wierzą w play-offy

Dużo radośniejsza dla fanów akademików była druga połowa weekendu. W niedzielę Persa MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego pokonała Heiro Rzeszów 5:1 i zameldowała się w ćwierćfinale Pucharu Polski w futsalu.

W sobotę zaś siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego przegrali we Wrocławiu z Gwardią 0:3. O przyczynach porażki, jak również możliwych scenariuszach na dwie ostatnie kolejki rundy zasadniczej oraz o szansach na uniknięcie meczów o utrzymanie mówił w Radiu Index Mateusz Stefanowicz.

Szatnia Akademików – siatkówka

Nie zawiedli futsaliści, którzy znów zapisują kolejną wspaniałą kartę na kartach swojej krótkiej historii. Tym razem akademicy wyeliminowali w 1/8 finału Pucharu Polski Heiro Rzeszów, wygrywając 5:1. W Szatni Akademików komentarze bohaterów niedzielnego spotkania. Dlaczego rzeszowianie czuli się pokrzywdzeni przez sędziów? O której wyjechali, żeby dotrzeć na mecz do Zielonej Góry? Kto się spóźnił i wreszcie co leciało w szatni zielonogórzan po meczu? O tym poniżej.

Szatnia Akademików – futsal

Program w każdy poniedziałek po 13:00 w Radiu Index. Powtórka Szatni Akademików o 20:00.