WOŚP

Moc warsztatów! Tutaj się nie nudzisz! [PRZYSTANEK WOODSTOCK]

Akademia Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock to nie tylko spotkania z cenionymi gośćmi, ale także przeróżne artystyczne warsztaty i możliwość dotknięcia, nawet w najmniejszym stopniu, sztuki i kultury. ASP to szereg warsztatów na temat społeczeństwa, zdrowia czy rozwoju osobistego. To tutaj nauczysz się malować, lepić z gliny czy grać na gitarze. 

Tegoroczna edycja nie zapomniała o kinomaniakach. W tym roku po raz pierwszy woodstockowicze będą mieć możliwość oglądnięcia filmów w zacienionym, klimatyzowanym pomieszczeniu z prawdziwym, dużym, szklanym ekranem. Kino za Rogiem oferuje unikatową możliwość: tutaj widzowie mają wpływ na repertuar i mogą zamówić projekcję na życzenie. Co najważniejsze, kino zjednoczy najmłodszych uczestników festiwalu z weteranami, którzy pamiętają pierwszą edycję. W ofercie kinowej znajdziemy filmy dla osób od lat 3 do 100. O szczegółach pierwszego Kina za Rogiem na Przystanku Woodstock w rozmowie z Kariną Nicińską opowiedział koordynator stanowiska Grzegorz Skwaliński:

Przy dużej ilości decybeli woodstockowicze często szukają miejsca, w którym mogliby skosztować ciszy i relaksu. Już drugi rok z rzędu Stowarzyszenie MAYE zorganizowało Wioskę Beztroską, w której możecie uciec od koncertowego szumu. To właśnie tu nauczycie się pleść wianki i malować mandale na kamyczkach. Poza tym możecie wziąć udział w szeregu wykładów. O tegorocznych atrakcjach Wioski Beztroskiej opowiedziała Izabela Gawrysiuk:

Cały dokładny plan warsztatowy znajdziecie na stronie: http://woodstockfestival.pl/

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00