ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

ZGrana Rodzina bije kolejne rekordy

– ZGrana Rodzina ciągle rośnie w siłę – zapewniała nas dziś w Rozmowie na 96 FM Małgorzata Szachowicz, ambasadorka projektu, który wczoraj dobił do liczby 45 tysięcy. Jubileuszową kartę o takim numerze odebrała pani Karolina.

Dziś w Radiu Index cofnęliśmy się o 6 lat, to właśnie wtedy ruszył ten projekt.

Pamiętam doskonale. ZGrana Rodzina jest znana wielu zielonogórzanom, mam taką nadzieję. I ciągle tak naprawdę rośnie w siłę. Wierzymy, że program się przyjął, zresztą są na to dowody – 45 tysięcy kart. Sami w to nie wierzymy, że faktycznie to jest taka liczba. Zaczęło się tak, że wszyscy w całej Polsce mówili o programach wielodzietnych, a u nas karta przysługuje rodzicowi, który posiada już nawet tylko jedno dziecko.

W tej chwili program zrzesza ponad 200 partnerów. – Ja na każdym kroku podkreślam, że to partnerzy są naszą siłą – stwierdziła Małgorzata Szachowicz. Niezmiennym hitem jest basen CRS za złotówkę dla dzieci i młodzieży.

Basen jest jednym z takich ulubionych ofert, ale jest wiele rożnych ofert, które zależą od potrzeb w danej chwili. Są i badania ze zniżką, są restauracje, kawiarnie. Zawsze też podkreślam, że ZGrana Rodzina to nie tylko program rabatowy, ale też integracja rodzin. Nam zależy na eventach, spotkaniach, warsztatach, żeby dzieci spędzały wspólnie czas z rodzicami.

Nowy projekt ZGranej Rodziny to włączenie w akcję „miasto dla gastro” również mieszkańców miasta posiadających kartę ZGrani Zielonogórzanie 50+. Więcej o pomysłach w ramach tego programu na portalu wZielonej.pl. Tam cała rozmowa Macieja Noskowicza z Małgorzatą Szachowicz.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00