niedziela , 11 Grudzień 2016
Home / Sport / Koszykówka / Stelmet pokonany
Logo Stelmet Zastal (fot. Archiwum uzetka.pl)

Stelmet pokonany

Do przerwy nasza ekipa prowadziła 49:47. Jednak doskonała i wymagająca obrona rywala sprawiła, że straciliśmy impet w ataku. Liderem Stelmetu był Quinton Hosley, który odnotował na swoim koncie 22 oczka. Dobrze pilnowany Walter Hodge zdobył tylko 13 punktów.

Dodajmy, że jest to pierwsza porażka Stelmetu Zielona Góra w drugim etapie rozgrywek Euro Cup. Za tydzień zmierzymy się na własnym parkiecie z drugą rosyjską ekipą z Petersburga.

STELMET ZIELONA GÓRA – PBC LOKOMOTIV KUBAŃ KRASNODAR 87:96

Kwarty: 19:23, 30:24, 11:24, 27:25

Stelmet Zielona Góra: Hosley 22, Stević 15, Borovnjak 13, Hodge 13, Jones 8, Cesnauskis 6, Seweryn 5, Chanas 3, Sroka 2, Lopicić 0.

PBC Lokomotiv Kubań Krasnodar: Jasaitis 21, Calathes 20, Kalnietis 20, Brown 12, Zubkov 7, Bykov 5, Savrasenko 2, Grigoryev 0, Likhodey 0, Kolyushkin 0, Sheleketo 0.

Autor: Paweł Hekman