niedziela , 4 Grudzień 2016
Home / Sport / AZS / Ostatnia szansa!

Ostatnia szansa!

– Chcemy wygrać ten mecz. Było parę zmian. Jesteśmy nastawieni, że chcemy wygrać te mecze i jesteśmy przekonani, że nam się uda. Mówił Maciej Baumgarten przyjmujący AZS-u UZ.
Zielonogórzanie w tym sezonie rozegrali 15 pięcio setowych pojedynków, z których wygrali tylko 3, mimo tego Tomasz Paluch nie obawia się kolejnego długiego meczu. – Każdy set jest dla nas ważny. Jak by było pięć setów było by dobrze, może uda się jednak zakończyć mecz szybciej. Jeżeli się nie uda to i tak będziemy skoncentrowani. Twierdzi szkoleniowiec.

Ekipa Orła na pewno nie przyjeżdża do Zielonej Góry po to by pozwiedzać nasze miasto. Gościom wystarczy tylko jedno zwycięstwo by wygrać rywalizację z akademikami. O sposobie przedłużenia swoich szans na II ligę opowiada Maciej Baumgarten. – Liczymy an to, że będziemy mocno zagrywać. To nam ułatwi grę w bloku i w obronie. Mamy zagrywkę naprawdę mocną.

Mecz AZS UZ z Orłem w sobotę o 16:00 w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego. Relacja z tego pojedynku na antenie Akademickiego Radia Index.

Autor: Mariusz Malinowski