poniedziałek , 5 Grudzień 2016
Home / Sport / AZS / Knock out po głogowsku
Paweł Jakób atakuję bramkę MKS - u Poznań (fot. Marcin Bukowski)

Knock out po głogowsku

Owy bój tak naprawdę trwał przez kilka minut pierwszej połowy. Podopieczni Marka Książkiewicza w pewnym momencie wyszli na prowadzenie 4:2, później jeszcze przez kilka minut zdołali utzrymać wynik spotkania w okolicach remisu. Drużyna z Dolnego Śląska do sparingu podeszła bardzo poważnie. Zbigniew Markuszewski desygnował do gry pierwszą siódemkę, której czoła mieli stawić drugoliwcy z czwartej lokaty tabeli.

Marek Ksiązkiewicz mecz przeciwko Chrobremu uważa za bardzo dobre doświadczenie dla swojego zespołu

Zielonogórzanie ponownie zmierzą się ponownie z Chrobrym w Turnieju o puchar dyrektora KU AZS UZ 20. stycznia. Spotkania z wyżej notowanymi rywalami mają przygotować zielonogórskich akademików do inauguracji rundy rewanżowej, która rozpocznie się 26 stycznia spotkaniem z kościańską Tęczą w hali przy ulicy prof. Szafrana.