poniedziałek , 5 Grudzień 2016
Home / Sport / Piłka Nożna / Dołek sprawdzony; UKP triumfuje
(fot. )

Dołek sprawdzony; UKP triumfuje

Mecz UKP Lechia Zielona Góra kontra Korona Kożuchów był jednostronnym widowiskiem choć w pierwszej tercji, a szczególnie na samym jej początku goście po zdobyciu kapitalnej bramki Mikareja śmielej zaczeli poczynać sobie na boisku i stwarzali kilkukrotnie groźne sytuacje pod bramką popularnego “Dobrego”. Z biegiem minut było już nieco gorzej (zmiana połów, rozpoczęcie 2-ej tercjii) i  to coraz śmielej i pewniej do głosu dochodzili zawodnicy Piotra Żaka i Michała Grzelczyka, co pozwoliło wysoko w środę pokonać kożuchowian. Mecz za porozumieniem obydwu drużyn odbył się z podziałem na 3 części (tercje – 3x 30min.).

Skład UKP Lechii: Dobroliński – Bąk, Tyktor, Olejniczak, Górski – Cipior, Dworak, Sylwestrzak, Skrzyński, Figiel – Okińczyc. Zagrali również: Imeh, Sucharek, Górecki, Jaszkiewicz, Hauke, Mycan, Ziętek, Ulanicki, Babij, Siwy, Pieczarka. Trenerzy: Piotr Żak i Michał Grzelczyk.

Skład Korony: Chyła – Patrycki, Spiżak, Dytko, Ciebien – Kotlarz, Borkowski, Graczyk, Kotlarz, Mikarej – Miłek. Rezerwa: W. Sawicki, Siwiec, Poterała, Woźniak, Sokołowski. Trener: Andrzej Sawicki.

Autor: Łukasz Radkiewicz