Home / Sport / AZS / Szatnia Akademików: 365 dni bez porażki szczypiornistów, futsalisci trwoniący prowadzenie

Porażka i remis to bilans naszych drużyn w miniony weekend. Niespodziewanie dawno nieposmakowaną gorycz wynikającą z porażki musieli przełknąć szczypiorniści. Z niedosytem zmagali się we wczorajszy wieczór futsaliści.

Kiedy piłkarze ręczni nie powinni rozgrywać meczów? 19 marca. W ubiegłym roku tego dnia przegrali w Obornikach Śląskich z Borem, a równo po 365 dniach polegli w Koninie ze Startem. Ten mecz kończy wspaniałą serię zwycięstw zielonogórzan, która zatrzymała się na 20. Z akademikami zrównał się punktowo ŚKPR Świdnica, który nie bez kłopotów wygrał w miniony weekend ze Spartą Oborniki Wlkp. O meczu w Koninie, o możliwych scenariuszach w ostatnich kolejkach rozmawialiśmy z kierownikiem sekcji piłkarzy ręcznych AZS UZ Józefem Grzegorczynem.

Po pierwszej połowie prowadzili 4:0 i pewnie niewielu było w hali UZ malkontentów, którzy nie wierzyli w zwycięstwo futsalistów Persy MOSiR-u AZS UZ. Niestety, akademicy roztrwonili po przerwie przewagę i mecz zakończył się remisem 5:5.

Szatnia Akademików w każdy poniedziałek o 13:00. Powtórka o 20:00. Tylko w Akademickim Radiu Index.