LUBUSKIE:POLSKA I ŚWIAT:ROZMOWA NA 96 FM:WAŻNEZIELONA GÓRA:

Tyszkiewicz o wizycie Kaczyńskiego: To było spotkanie z aktywem partyjnym PiS, a nie mieszkańcami

To nie było spotkanie z mieszkańcami Nowej Soli, to było spotkanie z aktywem partyjnym Prawa i Sprawiedliwości – tak wizytę posła Jarosława Kaczyńskiego w Nowej Soli skwitował senator Wadim Tyszkiewicz. Przypomnijmy – poseł Prawa i Sprawiedliwości odwiedził Nową Sól w niedzielę, dzień wcześniej podobne spotkanie odbyło się w naszym mieście.

Gość Radia Index – podobnie jak kilkuset mieszkańców Nowej Soli czy Zielonej Góry- wstępu na spotkania z posłem Kaczyńskim jednak nie miał. Prezesa PiS bronili uzbrojeni policjanci.

To jest przykre. Dlatego, że te szpalery policjantów uzbrojonych po zęby, z bronią, stanęli przeciwko Polakom. Żeby ktoś przypadkiem nie zadał niewygodnego pytania. 

Tyszkiewicz dodaje, że na przełomie czerwca i lipca złożył do Senatu pytania w formie pisemnej o tak liczną ochronę dla Kaczyńskiego.

Tak normalnie na taką odpowiedź czeka się około miesiąca. A ja do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi, dlaczego tak gigantyczne siły policyjne chronią zwykłego posła. Zamiast dbać o bezpieczeństwo Polaków. To jest niebywałe. 

Przypomnijmy – “Rozmowa na 96 FM” od poniedziałku do piątku zawsze o godzinie 9.30.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00