WAŻNEZIELONA GÓRA:

Słuchacz pyta, prezydent odpowiada: Toaleta przy Amfiteatrze

Sprawa czystości w mieście i umiejscowienia toalet publicznych w ważnych punktach Zielonej Góry – między innymi z takimi tematami zgłaszali się mieszkańcy do Urzędu Miasta niejednokrotnie.

Ten temat pojawi się również w audycji “Prezydent na 96 FM”. Nasza słuchaczka, pani Irena, zapytała Janusza Kubickiego o to, dlaczego na placu przy Amfiteatrze nie może być czynna miejska toaleta.

Była taka rozmowa, tam jest plac zabaw, jest ogromn dzieci, Czy nie idzie tej toalety otworzyć w dzien? Tylko w piatek dwie godziny, oraz sobota i niedzilea. Wie Pan, co się tutaj robi w tych krzakach?

Janusz Kubicki stwierdził, że w najbliższym czasie będzie to niemożliwe, z uwagi na koszty i dewastowanie szczególnie przenośnych toalet.

Kwestia jest mi znana i trudna z punktu widzenia funkcjonowania miasta. Chciałbym, aby one były, najprościej postawić toi-toie, ale one zmieniają miejsce, bo ktoś je przestawiał. Nawet kiedyś ktoś je spalił na Wzgórzach Piastowskich. Ta wiata była dewastowana więc to jest ten problem. 

Macie pytania do prezydenta? Piszcie do nas: prezydent@wzielonej.pl lub dzwońcie: 68-326-96-96 po godzinie 12.30 w każdą środę.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00