LUBUSKIE:ROZMOWA NA 96 FM:WAŻNEZIELONA GÓRA:

Robert Jagiełowicz: Kryte boisko? Wykonawca bierze się już do pracy

 – Bierzemy się ostro do pracy – mówił Robert Jagiełowicz. Dyrektor MOSIR był gościem “Rozmowy na 96 FM”. A rozmawialiśmy dziś m. in. o dużej inwestycji, a mianowicie o krytym boisku piłkarskim.

Miasto podpisało już umowę, o czym informowaliśmy w piątek.  – Wykonawca ma kilkanaście tygodni na realizację inwestycji – mówił w Radiu Index Jagiełowicz.

Mam nadzieję, że firma się zbierze i zacznie działać. Czasu jest niewiele. My dziś będziemy występowali do ministerstwa o przedłużenie rozliczenia tej inwestycji. Rozliczyć ją mamy do końca sierpnia, a wykonanie do kwietnia. To jest nierealne, bo terminy się poprzesuwały.

Jagiełowicza pytaliśmy o szczegóły tej inwestycji. Ot, choćby o to, ile stopni będzie wewnątrz.

Temperatura będzie podobna do tej, co jest na zewnątrz: 4, 8 lub 10 stopni. Nie liczmy się z tym, że to będzie taka temperatura, jak w halach. Takich warunków nie musimy tu osiągnąć. Nie będzie padało i nie będzie temperatur ujemnych. To boisko jest przeznaczone dla dzieci.

Koszt inwestycji to 10 milionów złotych. A w “Rozmowie na 96 FM” także o kąpielisku w Ochli oraz o jubileuszu 40-lecia MOSIR-u.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00