WAŻNEZIELONA GÓRA:

Deptak ponownie areną zmagań!

Starówka miejscem rywalizacji sportowej? Tak i to nie pierwszy raz. W weekend odbędzie się już po raz drugi „Runaway Polski Uciekinier”, czyli rywalizacja w biegach z przeszkodami w popularnej formule Ninja Games.

Specjalistyczne przeszkody są obecnie instalowane na deptaku. W sobotę i niedzielę mierzyć się z nimi będą śmiałkowie. Mówi Rafał Kasza, miejski radny, ale także uczestnik biegów z przeszkodami, tym razem będący w roli organizatora.

W tym roku postanowiliśmy to zrobić jeszcze bardziej widowisko. Tor będzie w linii prostej, nie będziemy już biegać za uczestnikami dookoła ratusza. Będzie pomiar czasu, a rywalizacja będzie w dwuosobowym składzie. Uczestnicy ścigają się ze sobą i z czasem.

Najlepsi z czasami z sobotnich eliminacji awansują do decydującej rozgrywki w niedzielę. Tego dnia także zmagania z myślą o dzieciach.

W niedzielę bieg dla dzieci z mini przeszkodami, jak również półfinały i finały dla dorosłych. Tu już mamy komplet uczestników, a dzieci będzie można zapisać na miejscu.

Biuro zawodów w niedzielę będzie czynne od 10:00. Dzieci będą rywalizować w kategoriach 4-8 lat i 9-12. Początek sobotnich zmagań o 15:00. W niedzielę zaś rywalizacja rozpocznie się w południe.

Program zawodów:

14.08, sobota – start 15:00

ELIMINACJE Ninja Games ( Starty indywidualne, 2 starty każdego zawodnika).

SZTAFETY NINJA

15.08, niedziela – start 12:00

Półfinał startów indywidualnych.

Finał startów indywidualnych.

Formuła JUNIOR – start dla dzieci w wieku 4/8 lat – 9/13 lat.

Starty dla dzieci odbywać będą się 15.08.2021 od 12.00 do 15.00 dla wszystkich kategorii wiekowych JUNIOR.

Jak było przed rokiem? Zobaczcie poniżej.

Deptak pełen przeszkód! Tak wyglądał Runaway Drogbruk Zielona Góra [WIDEO]

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00