WAŻNEZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Becker w składzie Falubazu na mecz w Łodzi? Decyzja zapadnie w sobotę

Czy Luke Becker wystąpi w najbliższym, niedzielnym meczu I ligi żużlowej pomiędzy Eneą Falubazem Zielona Góra a Orłem Łódź? Okazuje się, że jest na to szansa, choć w klubie wolą “dmuchać na zimne”. 

Przypomnijmy, Amerykanin przed sezonem ligowym doznał kontuzji. Jak się okazuje, Becker jest już po pierwszych treningach. Czy wystąpi w niedzielę w Łodzi? Pytamy dyrektora sportowego Falubazu Piotra Protasiewicza.

Luke trenował w czwartek na naszym obiekcie. Pamiętajmy, że on dopiero wchodzi w sezon. Czymś innym jest jazda solo, a czymś innym występ w meczu z presją przy pełnych trybunach. Musi być pewnym, że noga wytrzyma, musi być czysta głowa, że go nic nie boli. Jesteśmy umówieni i w sobotę podejmiemy decyzję. Musi być dla mnie pewnym, że jest gotowy do jazdy, a nie że może być gotowy. Jeśli będzie inaczej, to wolę, aby tydzień odpoczął i przygotował się do meczu rewanżowego. 
W sobotę w słowackiej Žarnovicy odbędzie się eliminacja do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Na liście startowej widnieje nazwisko Beckera.
Dodajmy, że mecz w Łodzi rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14:00.
Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00