ŻUŻEL:

Prezentacja Falubazu pod znakiem zapytania? Plany może pokrzyżować pogoda

60-godzin z Falubazem – zgrupowanie pod taką nazwą zielonogórskich żużlowców od środy do piątku w Winnym Grodzie. Plan żółto-biało-zielonych jest bardzo napięty, a zwieńczyć go ma piątkowa prezentacja.

Plany, jak to w żużlu często bywa, może jednak pokrzyżować pogoda. W piątek prognozy zakładają intensywne opady śniegu, a to może sprawić, że impreza w amfiteatrze zostanie odwołana.

Nie chce siać defetyzmu, czekamy, ale rzeczywiście nie wygląda to optymistyczne. Z drugiej strony prognozy sprzed kilku dni zakładały, że dziś też będzie padać, a mamy ładną pogodę. Zobaczymy, co się wydarzy, mamy jeszcze chwilę, żeby zareagować. Jeżeli będzie minusowa temperatura, a do tego dojdzie sypiący śnieg do tego stopnia, że nie będzie nic widać, to mamy w głowach możliwość odwołania prezentacji. Na dziś jednak tego tematu nie ma.Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu Falubazu Zielona Góra

W przeszłości prezentacje w amfiteatrze odbywały się przy bardzo niskich temperaturach, ale to śnieżyca może sprawić, że tradycyjna przedsezonowa forma spotkania fanów z żużlowcami nie dojdzie w piątkowy wieczór do skutku.

Te intensywne opady śniegu są obecnie prognozowane, ale zobaczymy co będzie jutro i pojutrze. Na tę chwilę spotykamy się o 19:00 na prezentacji w amfiteatrze.Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu Falubazu Zielona Góra

Kiedy Falubaz wyjedzie na tor, a także więcej o zgrupowaniu w ramach 60 godzin z Falubazem dowiecie się z całej rozmowy z Marcinem Grygierem, która do wysłuchania poniżej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: