ŻUŻEL:

Poranione Rekiny przyjeżdżają do Zielonej Góry

Trzy kolejki pozostają do zakończenia rundy zasadniczej w PGE Ekstralidze. Dziś (06.08) do Zielonej Góry na konfrontację z ekantor.pl Falubazem przyjeżdża nękany olbrzymimi problemami ROW Rybnik.

Rekiny muszą sobie radzić bez zawieszonego Grigorija Łaguty. Na domiar złego ostatnio kontuzji doznali jeszcze Rafał Szombierski i Max Fricke. Dla obu oznacza to koniec sezonu, a dla działaczy ogromny ból głowy i aktywność na przebranym o tej porze rynku transferowym. Wybór padł na Australijczyka Rory’ego Schleina, Rosjanina Romana Lachbauma, a w ostatnim tygodniu jeszcze na Duńczyka Madsa Korneliussena. Nie są to nazwiska, które powalają na kolana, ale na Górnym Śląsku walczą jak mogą, by nie pożegnać się z ekstraligą. Nie wiadomo jeszcze czy i kiedy zostaną również odebrane punkty za dopingową wpadkę Łaguty. Wszystko to wskazuje, że Falubaz jest zdecydowanym faworytem starcia przy W69. Ze spokojem i pokorą do tego meczu podchodzi jednak Tomasz Walczak, kierownik Falubazu.

Każdy ma szansę, nie wiadomo, co się stanie. To jest tylko żużel, może być tak, że w jednym biegu stracimy dwóch zawodników i mecz może nabrać zupełnie innego scenariusza. Ustrzegam przed huraoptymizmem. Zalecam troszeczkę pokory i szacunku.Tomasz Walczak, kierownik Falubazu

Informacje organizacyjne:

Otwarcie kas przy stadionie 15:00

Otwarcie punkty akredytacyjnego 16:30

Otwarcie bram 17:30

Otwarcie Strefy Falubaziaka 18:30

Próba toru 18:30

Prezentacja drużyn 18:45

Pierwszy bieg 19:00

ROW Rybnik

 1. Fredrik Lindgren
 2. Max Fricke
 3. Tobiasz Musielak
 4. Roman Lakhbaum
 5. Damian Baliński
 6. Robert Chmiel

ekantor.pl Falubaz Zielona Góra:

 1. Jarosław Hampel
 2. Jacob Thorssell
 3. Patryk Dudek
 4. Jason Doyle
 5. Piotr Protasiewicz
 6. Alex Zgardziński

BILETY

Wejściówki na kupicie w serwisie biletynafalubaz.pl oraz w poniższych punktach stacjonarnych:

– Sklepy Kibica w Focus Mall oraz Auchan (codziennie od 9:00 do 21:00)

– Biuro Podróży Odkrywca Falubaz Travel na ulicy Podgórnej 43E/2 w Zielonej Górze

– Wszystkie sklepy Intermarche w Zielonej Górze

– Sklep Seven przy ul. Chopina w Zielonej Górze

– Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5

– Myjnia Ręczna na ul. Kościuszki 28 w Krośnie Odrzańskim

– w dniu zawodów bilety dostępne będą także w kasach przy stadionie, które czynne będą od godziny 16:00

Ceny biletów:

Sektory: K1 – K10, B – G, I – J

Bilet normalny – 35 zł

Bilet ulgowy – 25 zł

Bilet dziecięcy – 10 zł

Sektory: A1 – A2

Bilet normalny – 45 zł

Bilet ulgowy – 35 zł

Bilet dziecięcy – 10 zł

Sektor VIP:

Bilet normalny – 150 zł

Bilet dziecięcy – 10 zł

Bilety rodzinne na sektor C:

1 os. dorosła + 1 dziecko – 36 zł

1 os. dorosła + 2 dzieci – 37 zł

1 os. dorosła + 3 dzieci – 38 zł

1 os. dorosła + 4 dzieci – 39 zł

1 os. dorosła + 5 dzieci – 40 zł

2 os. dorosłe + 1 dziecko – 61 zł

2 os. dorosłe + 2 dzieci – 62 zł

2 os. dorosłe + 3 dzieci – 63 zł

2 os. dorosłe + 4 dzieci – 64 zł

Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).

Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24 roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)

Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13 roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).

Bilety rodzinne można kupić tylko na sektor C.

Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł na sektor C.

ZKŻ SSA zastrzega sobie prawo zmiany daty lub (i) godziny meczu.

ATRAKCJE PODCZAS MECZU

Serdecznie zapraszamy wszystkie Falubaziaki na pierwsze wielkie przyjęcie urodzinowe naszej falubazowej maskotki – Motomyszy. Strefa Falubaziaka przed meczem z ROW Rybnik wypełni się wieloma urodzinowymi atrakcjami. Każdy, kto tego dnia zabierze ze sobą maskotkę Myszki Miki otrzyma słodki upominek od samego jubilata. Będzie miał również okazję zapozować z Motomyszą do urodzinowej fotografii. Dzieci będą też mogły zrobić za pomocą czarnych opasek i kartonowych kółek swoje własne uszy myszki. Dzięki temu, każdy zamieni się na ten dzień w naszą Motomysz. Jubilat zdmuchnie także świeczkę na urodzinowym torcie, a dzieci zostaną nim poczęstowane. Strefę odwiedzi wielu gości – znane i lubiane postaci z bajek oraz maskotki innych klubów. Wszyscy wspólnie będą świętować wielkie urodziny naszej Motomyszy. Nie zabraknie również wielu atrakcji, jak kolorowanki, dmuchaniec czy malowanie buzi.

Atrakcje Strefy Falubaziaka na meczu z GKM Grudziądz:

– urodziny MotoMyszy

– lody firmy Nordis

– wielka gra planszowa

– malowanie twarzy

– gra w kapsle

– Falubazowe odznaki

– malowanki i kolorowanki

– spotkanie z MotoMyszą

Falubaz Selfie

Podczas meczu z ROW Rybnik już po raz kolejny będziecie mieli okazję wziąć udział w zabawie Falubaz Selfie. Aktualny rekord to 152 zdjęcia, zrobione podczas meczu ze Spartą Wrocław. Liczymy, że w poniedziałek będziecie jeszcze bardziej aktywni! Na czym polega Falubaz Selfie? Wy robicie sobie zdjęcie podczas meczu i wysyłacie je do nas w wiadomości na Facebooku lub na adres redakcja@falubaz.com. Z nadesłanych fotografii utworzymy na Falubaz Facebook wielką galerię zdjęć. Następnie będziecie mieli kilka dni na zebranie największej ilości polubień pod Waszym zdjęciem. Autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma podwójne zaproszenie na następny ligowy mecz w Zielonej Górze.

#FalubazSelfie na meczu ze Spartą Wrocław

#FalubazSelfie na meczu z Włókniarzem Częstochowa

#FalubazSelfie na mecz z Unią Leszno

#FalubazSelfie na Pikniku z Falubazem w Mostkach

#FalubazSelfie na meczu z GKM Grudziądz

Kapitalny wzrok

Ciekawie zapowiada się przerwa po 13 biegu, kiedy to wybrana z trybun osoba weźmie udział w konkursie Kapitalny Wzrok. Polega on na odnalezieniu dużej głowy Piotra Protasiewicza, która ukryta będzie na jednym z sektorów. Nagrodą w zabawie będzie bon na 100 złotych od Optyk Edor.

Ciekawe nagrody do wygrania

Tradycyjnie już podczas ligowego meczu w Zielonej Górze rozlosujemy atrakcyjne nagrody wśród osób, które zakupiły karnet lub bilet na mecz. W puli nagród m.in. weekendowy pobyt w Norweskiej Dolinie w Szklarskiej Porębie, czy zaproszenie od Bowling Club Zielona Góra na grę w kręgle.

To jednak nie wszystko. Rademenez, spiker na meczach przy W69, przeprowadzi wśród kibiców zabawę w typowanie wyników poszczególnych biegów. Dla najlepszych typerów będziemy mieli atrakcyjne nagrody.

WEJŚCIE NA STADION

Każda strefa zielonogórskiego stadionu ma przydzielone dla niej wejście. Jest to ważne z tego powodu, że posiadacz karnetu/biletu na dany sektor dotrze do niego tylko i wyłącznie wejściem dedykowanym temu sektorowi. Wejścia na stadion obsługuje elektroniczny system dostępu, który przy wejściu  weryfikuje poprzez sczytanie danych z kart kibica lub kodu kreskowego z biletu.

– Wejściem 1 (W1) wchodzą kibice, którzy posiadają karnety/bilety na sektory K1 – K10.

– Wejściem 2 (W2) mogą wejść osoby posiadające wejściówki na sektory I – J oraz Media.

– Wejście 3 (W3) przeznaczone jest dla kibiców drużyny gości.

– Wejściem 4 (W4) wchodzą kibice posiadający karnety/bilety na sektory D – H3.

– Wejście 5 (W5) przeznaczone jest dla osób posiadających wejściówki na sektory A1, A2, B oraz C.

– Wejście 6 (W5) to wejście dla posiadaczy karnetów i biletów na sektor VIP.

– Posiadacze platynowych kart wchodzą bramą od strony ul. Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.

W przypadku problemów z wejściem na W69 każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kas reklamacyjnych w których na bieżąco rozwiązywane wszystkie problemy. Punkty reklamacyjne zlokalizowane są przy wejściu W2 oraz w ostatniej kasie przy wejściu W4.

W trakcie meczu informacji w zakresie ruchu, poruszania się wokół stadionu i na nim udziela policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

WZGLĘDY BEZPIECZEŃSTWA

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu, będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu, nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe policja oraz ZKŻ SSA zwracają się z gorącą prośbą, by kibice z Zielonej Góry przybyli na mecz pieszo lub wybrali komunikację miejską. Parking pomiędzy stadionem a cmentarzem będzie ogólnodostępny.

W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień. Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz Karty Kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub policji.

Kibice są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA. Za jego złamanie, m. in. wejście w strefy niedozwolone, jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach mogą być przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring, obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close