HOTZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Patryk Dudek upadł w Szwecji. „Boli i to bardzo”

Groźny upadek zanotował wczoraj w lidze szwedzkiej Patryk Dudek. Nasz zawodnik jechał na trzecim miejscu i zanotował defekt motocykla, w wyniku którego upadł. W „Duzersa” wpadł jadący na końcu stawki Timo Lahti.

To był drugi wyścig meczu Smederny z Rospiggarną. Dudek po upadku opuścił tor w karetce i więcej w zawodach już nie wystąpił. Wszystko wskazuje na to, że skończy się na bolesnych, ale tylko potłuczeniach.

Co tu napisać. Film najlepiej zobrazuje mój dzisiejszy “występ” w Szwecji. Łańcuszek sprzęgłowy zerwał się w najmniej odpowiednim momencie. Jadący za mną Timo Lahti nie miał żadnych szans, żeby mnie ominąć no i stalo się. Jak się aktualnie czuję? Boli i to bardzo. Na szczęście chyba obędzie się tylko na bolesnych potłuczeniach. Wracamy do Polski z nadzieją, że jutro będzie lepiej. Trzymajcie kciuki.Patryk Dudek na Facebooku

Na wZielonej.pl. zobaczycie film z upadku żużlowca, który na dziś ma zaplanowany start w Bydgoszczy w pierwszej rundzie mistrzostw Europy. Na razie nie wiadomo, czy w nich wystąpi.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: