ŻUŻEL:

Jak mieszać w składzie, to teraz. Falubaz jedzie pożegnać Anioły

To ostatni akord przed play-offami. Na zakończenie rundy zasadniczej Stelmet Falubaz zmierzy się w niedzielę w Toruniu z Get Well. Nastroje w obu drużynach są zgoła odmienne.

Dla gospodarzy to ostatni mecz w PGE Ekstralidze. Get Well opuści po tym sezonie elitę. Zielonogórzanie są pewni miejsca w czwórce i mecz na Motoarenie traktują jako przetarcie przed pojedynkami o medale. Stąd też zestawienie składu, jakiego jeszcze w tym sezonie nie było.

Z numerem pierwszym Martin Vaculik, z dwójką Nicki Pedersen. Trójeczka Michael Jepsen Jensen, czwórka kapitan Piotr Protasiewicz, z piątką Patryk Dudek, szóstka Norbert Krakowiak i z siódemką wystartuje Mateusz Tonder. Mamy jeszcze jedną kolejkę rundy zasadniczej, więc można przetestować inne ustawienia, żeby wybrać optymalny skład na to, co czeka nas w końcówce sezonu.Adam Skórnicki, trener Stelmetu Falubazu Zielona Góra

Zielonogórzanie w fazie play-off zmierzą się albo z Betardem Spartą Wrocław, albo z Fogo Unią Leszno. Zdaniem Skórnickiego obie drużyny mają zbliżoną siłę rażenia.

Może się zdawać, że Unia Leszno traci na mocy, a zyskuje Wrocław, ale myślę, że różnice pomiędzy tymi zespołami są tak minimalne, że w półfinale trzeba będzie przypilnować wiele rzeczy i zadbać o to, żeby sportowe szczęście było po naszej stronie.Adam Skórnicki, trener Stelmetu Falubazu Zielona Góra

Spotkanie Sparty z Unią będzie wieńczyć 14. kolejkę spotkań. Mecz we Wrocławiu w niedzielę o 19:30. O 16:45 rozpocznie się starcie Stelmetu Falubazu w Toruniu. Dziś o 18:00 truly.work Stal Gorzów podejmie forBET Włókniarza Częstochowa, a o 20:30 w Grudziądzu MR Garden GKM zmierzy się ze Speed Carem Motorem Lublin.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: