ŻUŻEL:

Falubaz wraca do Amfiteatru!

Po ośmiu latach przerwy do amfiteatru powracają żużlowcy ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. To tam w piątek, 16 marca odbędzie się prezentacja drużyny przed nowym sezonem.

Po raz ostatni żużlowcy pokazali się w amfiteatrze przed sezonem 2010, który zakończył się wówczas wicemistrzostwem kraju. Prezentacja zaplanowana jest na godzinę 19:00 i zwieńczy trzydniowy pobyt całej drużyny w Winnym Grodzie pod nazwą „60 godzin z Falubazem”.

Pogoda dopisze? Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu w zielonogórskim klubie ma nadzieję, że tak, choć przypomina, że w przeszłości żużlowcy prezentowali się przed kibicami nawet przy „trzaskających mrozach”.

Wiadomo, że chcielibyśmy, żeby pogoda była dobra. Jeśli wierzyć prognozom długoterminowym, to tragedii nie będzie.Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu ekantor.pl Falubazu Zielona Góra

W ostatnich dwóch latach Falubaz prezentował się „w ciepłym” w hali CRS. Przed rokiem świętowano tam choćby 60-tkę Andrzeja Huszczy.

Chcieliśmy wrócić w miejsce, gdzie prezentacje wychodziły naprawdę fajnie. Jest fajna akustyka, nagłośnienie i liczymy, że będzie głośno. Scenariusz jest właściwie gotowy. Prezentacja to dobry czas, żeby kibice udzielili wsparcia nowej drużynie i tchną w nią dobrego ducha.Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu ekantor.pl Falubazu Zielona Góra

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: