ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Fabian Ragus kontuzjowany. To może być koniec sezonu

Derby Ziemi Lubuskiej bez Fabiana Ragusa. Junior Marwis.pl Falubazu doznał kontuzji, która może go wykluczyć ze ścigania nawet do końca sezonu.

Urazu nabawił się podczas wczorajszego Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Ostrowie Wlkp. O kontuzji młodzieżowca mówił na dzisiejszej konferencji prasowej trener Falubazu Piotr Żyto.

Fabian Ragus ma złamaną kość łódeczkowatą. Nie wystartuje. Nie mamy Fabiana, nie pojedzie do Gorzowa na pewno. To może być koniec sezonu, jeśli to się dzisiaj potwierdzi na badaniach.

Awizowany skład Falubazu na mecz w Gorzowie otwiera Max Fricke, którego partnerem będzie Piotr Protasiewicz. Drugą parę tworzą Damian Pawliczak i Matej Žagar. Patryk Dudek pojedzie z młodzieżowcami, którymi będą Jakub Osyczka i Nile Tufft. O składzie, jak i meczach w Szwecji z udziałem naszych mówi szkoleniowiec zielonogórzan.

Pojedzie Damian, który na wyjazdach radzi sobie całkiem nieźle. W Lublinie dostał dwie szanse i pojechał dobrze. Mateusz będzie na rezerwie. Mateusz Tonder bardzo dobrze się pokazał wczoraj w Vastervik, ale teraz wraca ze Szwecji i nie będzie tam jutro jeździł. Na ligę szwedzką jadą z kolei jutro Patryk Dudek i Max Fricke.

Początek piątkowych derbów nad Wartą o 20:30.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00