ŻUŻEL:

Czekolada w dłoń i na prezentację do amfiteatru!

W sobotę namiastka tego, co czeka nas w przyszłym sezonie w PGE Ekstralidze. O 17:00 rozpocznie się prezentacja Falubazu Zielona Góra w wersji na sezon 2019.

Do Winnego Grodu przyjedzie cała drużyna, która powalczy o ligowe punkty w przyszłym sezonie. Po latach impreza wraca do amfiteatru.

Na pewno będzie fajna atmosfera, wiem, że mocno szykują się kibice. Będzie doping, oprawa, przywitanie nowych twarzy i taka namiastka atmosfery, która będzie w trakcie sezonu. To też posezonowa okazja do spotkania się z przyjaciółmi, z którymi chodzi się na mecze i spędzenia godziny, może godziny z małym hakiem w fajnej atmosferze.Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu w Falubazie Zielona Góra

Kibice obejrzą m.in. film podsumowujący sezon 2018. Dla Nickiego Pedersena, Martina Vaculika, a także juniora Norberta Krakowiaka będzie to pierwsza okazja do spotkania z zielonogórskimi kibicami już w roli zawodników Falubazu. Obcokrajowcy w chwili podpisania umowy z uznaniem wypowiadali się o fanach Falubazu.

Myślę, że to jest mimo wszystko mówione bez kurtuazji. Miałem okazję przeprowadzać wywiad z Martinem przy okazji prezentowania w Falubazie, byłem też w Danii przy wywiadzie z Nickim i oni mówią bez nacisku i szczerze, że Falubaz w światku żużlowym kojarzy się im ze wsparciem kibiców. Wiedzą, że pierwszy kontakt nastąpi właśnie w amfiteatrze i jakby człowiek nie był doświadczony, ile lat na żużlu nie jeździł, to ten dreszczyk emocji zawsze jest.Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu w Falubazie Zielona Góra

Bramy amfiteatru zostaną otwarte o 16:30. Wstęp jest wolny, ale klub prosi, aby kibice przynieśli po tabliczce czekolady. Słodycze znajdą się później w świątecznych paczkach, które klub rozda potrzebującym i chorym dzieciom w ramach Falubazowych Mikołajek.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: