ŻUŻEL:

Cieślak opuszcza Zieloną Górę! Klub: dowiedzieliśmy się z mediów

To sportowa wiadomość dnia. Marek Cieślak nie będzie trenerem ekantor.pl Falubazu Zielona Góra w sezonie 2018! Szkoleniowiec na łamach Przeglądu Sportowego powiedział, że opuszcza Winny Gród.

Powodem, jak przyznał, jest sytuacja rodzinna. Cieślak ma poważnie chorą matkę, która musi się opiekować. Co na to zielonogórski klub? Dziś przed południem wydał oświadczenie. Oto jego fragment: –  Co prawda o tej decyzji dowiedzieliśmy się z mediów, ale przyjmujemy ją jako fakt. Wiele ostatnio mówiło się o tym, że trener ze względu na trudną sytuację rodzinną będzie chciał być bliżej Częstochowy i może nie przedłużyć umowy z naszym klubem. Dla nas wiążące były jednak rozmowy z samym trenerem (ostatnia w ubiegłym tygodniu) i zapewnienia, że na początku grudnia podpiszemy nową umowę. 

Cieślak nadal będzie pracował jako szkoleniowiec, ale w rodzinnej Częstochowie. W Falubazie po raz pierwszy pojawił się w 2011 roku. Wtedy drużyna zdobyła mistrzowski tytuł. Wrócił przed dwoma laty. Najpierw sięgnął po brąz w sezonie 2016, a rok później jego zespół skończył zmagania w Ekstralidze tuż za podium.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: