ŻUŻEL:

Będzie zimno, ale chodzi o to, żeby było sucho. Żużlowcy pojadą?

PGE Ekstraligą na razie rządzi pogoda. Przed tygodniem odjechano tylko jedno z zaplanowanych czterech spotkań. Jak będzie w najbliższy weekend?

W sobotę planowo o 20:00 w Zielonej Górze ekantor.pl Falubaz ma zmierzyć się z KS Get Well Toruń. Rywale ścigali się w Wielkanocny Poniedziałek i przegrali z Cash Broker Stalą Gorzów 44:46. O sile „Aniołów” mówi Marek Cieślak.

– Jest to mobilizujące, gdy się przegrywa na swoim torze, ale z drugiej strony Toruń jest drużyną z charakterem i tam jeżdżą zawodnicy, którzy potrafią się podnieść po porażce. Musimy w pełni przygotowani i skoncentrowani. Mecz w Gorzowie wygrali liderzy Stali – Martin Vaculik i Przemysław Pawlicki – w szczególności oni podjęli walkę i biegi z ich udziałem były przełomowe. W Toruniu, trzeba powiedzieć, że kilku zawodników zawiodło, ale to nie znaczy, że będą zawodzić cały czas.

U progu sezonu świetną dyspozycję zasygnalizował Andriej Karpow. Ukrainiec zapytany, czy ma na to wpływ konkurencja w osobie Jacoba Thorssella odparł, że dla niego nie ma to znaczenia.

Robię swoją robotę, na ile potrafię. Jakby zawodnik myślał, że ma z tyłu jakiś ciężar, to nie prowadzi do niczego. Każdy ma te same kości, tylko głowa inaczej pracuje. Nie ma napinki z tyłu głowy, ja robię swoją robotę, którą kocham.

W awizowanym składzie torunian jedna zmiana w stosunku do inauguracji. Michaela Jepsena Jensena zastąpił Grzegorz Walasek.

Poniżej prognoza pogody na sobotę za yr.no.

Pogoda w Zielonej Górze na sobotę (20.04)

Awizowane składy:

KS Get Well Toruń:

 1. Greg Hancock
 2. Paweł Przedpełski
 3. Chris Holder
 4. Grzegorz Walasek
 5. Adrian Miedziński
 6. Daniel Kaczmarek

eKantor.pl Falubaz:

 1. Patryk Dudek
 2. Jarosław Hampel
 3. Jason Doyle
 4. Adriej Karpov
 5. Piotr Protasiewicz
 6. Sebastian Niedźwiedź

Aktualizacja: mecz ROW-u Rybnik z Betardem Spartą Wrocław oraz starcie Włókniarza Częstochowa z Unią Leszno zostały odwołane.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: