ŻUŻEL:

Bańka dla żużlowców! W planie modernizacja stadionu i minitor!

Milion złotych dla żużlowców ekantor.pl Falubazu Zielona Góra od miasta i plany modernizacji stadionu przy W69, a także budowy minitoru dla najmłodszych adeptów czarnego sportu.

Prezydent Janusz Kubicki podkreślił, że miasto niezmiennie wspiera zielonogórski żużel. 5 z 7 zawodników to wychowankowie klubu, z czego cieszy się gospodarz miasta.

Miasto jest zainteresowane tym, żeby klub osiągał jak najlepsze wyniki, rozwijał się, szedł do przodu. Ja cieszę się z tego, jak wygląda skład zespołu. Cieszy mnie to, że drużyna złożona z wychowanków, ludzi, których możemy spotkać tu, w Zielonej Górze.Janusz Kubicki

Dziś 43. urodziny obchodzi kapitan zielonogórzan Piotr Protasiewicz. Życzenia do jubilata spływały strumieniami.

Mam nadzieję, że to najważniejsze, czyli zdrowie będzie i sezon 2018 będzie tym wymarzonym, a tym samym spełnią się moje marzenia sportowe, które nadal są. Jeżeli chodzi o podpisanie umowy między miastem, a klubem, to cieszymy się bardzo z tego wsparcia, które daje poczucie stabilizacji. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, żeby dać radość kibicom.Piotr Protasiewicz

Współpraca miasta z klubem nie dotyczy tylko finansowego wsparcia. Klub ma przygotować koncepcję modernizacji stadionu przy W69. Są również przymiarki do budowy minitoru. Robocze spotkanie w tej sprawie ma odbyć się w przyszłym tygodniu.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: