SPORT:

ZKS Palmiarnia z jednym zwycięstwem. Mogło być trochę lepiej

Grają ambitnie, ale przegrywają. W rozgrywkach superligi tenisa stołowego mecz za meczem. Beniaminek – ZKS Palmiania Zielona Góra po dotychczas rozegranych spotkaniach – ma na koncie jedno zwycięstwo i siedem porażek.

Nie mogło być inaczej, Palmiarnia gra młodym składem, ale nasz zespól prezentuje się bardzo ambitnie.

– Cieszy postawa moich zawodników. Wierzę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej – mówił Radiu Index trener Palmiarnii Lucjan Błaszczyk

Cieszą pierwsze punkty, bo wygraliśmy w Rzeszowie z bardzo doświadczona drużyną. Szkoda meczu z Bydgoszczą, który mogliśmy wygrać 3:0, mieliśmy lidera na łopatkach. Zdobyliśmy jeden punkt. Razem mamy 3 punkty. Jest OK.choć mogło być trochę lepiej. Napawa optymizmem to, że chłopcy zaczęli wierzyć i widzieć szanse, że mogą punktować. Na razie ci najlepsi zawodnicy-azjaci nie dojechali i liga jest trochę bardziej polska niż się zapowiadało. 

Przed naszym zespołem kilka bardzo ważnych spotkań, które będą miały olbrzymie znaczenie w kontekście utrzymania w superlidze

Mamy bardzo ważne trzy mecze. Grudziądz na wyjeździe, Lębork u nas. Te dwie drużyny punktami są zbliżone do nas. Miedzy nami rozstrzygnie się, kto spadnie a kto się utrzyma. Taku Takakiwa nie dojedzie do nas, żona rodzi trzecie dziecko więc będziemy walczyć własnym składem, ale nie ma problemu, Liczyliśmy się z tym. Myślę, że chłopcy będą grać swoje życiowe gry i będą gotowi na te mecze. 

Trzymamy kciuki za naszych tenisistów. A teraz tenis ziemny i wielki sukces naszej Igi Swiątek. Michał Waszkiewicz

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: