SPORT:

ZKS Palmiarnia: chcemy wrócić do elity!

– Banicja ma trwać rok – deklarują przedstawiciele ZKS-u Palmiarni Zielona Góra. Łukasz Wachowiak i Kamil Nalepa pozostają w klubie na kolejny, I-ligowy sezon. Do drużyny dołącza jeden nowy gracz. To Jakub Perek.

Doświadczony, 32-letni tenisista stołowy w ubiegłym sezonie wywalczył awans do Lotto Superligi z Wartą Kostrzyn nad Odrą.

Od dłuższego czasu trenuje w Drzonkowie, poznaliśmy się, zaprzyjaźniliśmy się. Ma nam pomóc w powrocie do Superligi. Kamil i Łukasz zostają, do tego jest jeszcze młody Jakub Jankowski. Szanse na awans są, a jak będzie to zobaczymy.Paweł Sroczyński, sekcja tenisa stołowego ZKS Drzonków

ZKS Palmiarnia przez wiele lat był zespołem, który najdłużej występował w gronie najlepszych. Spadek nastąpił po tym sezonie.

Młodzi zielonogórzanie, Kamil Nalepa i Łukasz Wachowiak liczą jednak, że doświadczenie wyniesione z Lotto Superligi będzie procentować w przyszłości.

Zobaczymy, jak będzie wyglądać liga, nie znamy siły innych zespołów. Nie wiemy, czy zagramy w grupie północnej czy południowej. Wszystko okaże się we wrześniu.Łukasz Wachowiak, ZKS Palmiarnia Zielona Góra

Wtedy też ruszą rozgrywki I ligi. Przygotowania do sezonu ruszą w połowie lipca. Rozmowa z przedstawicielami ZKS-u do wysłuchania poniżej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: