SPORT:

Wataha Zielona Góra chce do elity!

Wygrali wszystkie pięć meczów w tym sezonie. W ostatnią niedzielę bardzo pewnie pokonali Bielawa OWLS na wyjeździe 58:27 i już nie ukrywają swoich aspiracji. Wataha Zielona Góra chce awansować do grona najlepszych.

Krystian Wójcik, grający trener zielonogórzan mówi: jesteśmy gotowi, chcemy zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, jakim jest awans do LFA 1.

Każdy jest zdeterminowany, żeby awansować. Wiemy, że będzie ciężej, nie będzie łatwo, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Każdy chce grać o najwyższe cele.Krystian Wójcik, grający trener Watahy Zielona Góra

Zielonogórzanie są na pierwszym miejscu w LFA 2 i pozostaną na nim nawet w przypadku porażki z Towers Opole, jednak nie większej niż różnicą 12 punktów. W klubie nie wyobrażają sobie jednak nie wygrać przed własną publicznością i nie zakończyć sezonu zasadniczego na fotelu lidera.

Jest to naprawdę dobry zespół, zgrany, silny, z dłuższą ławką rezerwowych niż Bielawa OWLS. Mają dobrego biegacza i rozgrywającego. Będziemy chcieli ograniczyć ich produktywność na boisku. Jeżeli to się uda, to myślę, że wygrana będzie w kieszeni.Krystian Wójcik, grający trener Watahy Zielona Góra

Mecz z Towers Opole w Zielonej Górze, w kolejną sobotę, 7 lipca.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: