SPORT:

Wataha gromi i w półfinale zagra u siebie!

Status niepokonanych utrzymany, dodatkowo rekordowa zdobycz punktowa w tym sezonie! Wataha Zielona Góra nie pozostawiła złudzeń ekipie Towers Opole. Zielonogórzanie wygrali w sobotnie popołudnie 60:20.

Rodzinna atmosfera pikniku, który poprzedził mecz z opolanami skończyła się dla rywali z chwilą, gdy na stadion przy ul, Botanicznej wbiegli futboliści Watahy. Spotkanie od pierwszych do ostatnich minut przebiegało pod dyktando zielonogórzan. Tym samym Wataha zakończyła rundę zasadniczą z bilansem 6-0 i w półfinałowym meczu będzie gospodarzem. Rywal zielonogórzan będzie ekipa Green Ducks Radom.

Spodziewaliśmy się większego oporu z ich strony. Wyszło, jak wyszło, cieszymy się z szóstego zwycięstwa. Idziemy po “perfect season” i mam nadzieję, że zakończymy ten sezon zwycięstwem LFA 2 i awansem do grona najlepszych drużyn w Polsce. Spełniamy nasze marzenia, chcemy wygrywać dla zielonogórzan i bawimy się przy tym świetnie!Mateusz Andrzejak, Wataha Zielona Góra
60 punktów – największa ilość punktów w tym sezonie. Aż się boję pomyśleć, co będzie w półfinale. Green Ducks Radom przyjeżdża do nas. Chcielibyśmy ten mecz wygrać, wiemy, że mają krótszą ławkę niż my, ale przyjadą i pewnie będą walczyć o swoje.Krystian Wójcik, grający trener Watahy Zielona Góra
Czekamy na Radom w półfinale i oczywiście zakładamy, że później będziemy czekali na zwycięzcę drugiego półfinału, żeby go ugościć na własnym stadionie i w meczu finałowym. Chcemy osiągnąć nasz najwyższy cel, czyli awans. Realizujemy ten plan, na razie jest fajnie.Tomasz Pasiuk, grający prezes Watahy Zielona Góra