SPORT:

W sobotę zawody w Drzonkowie! Z kibicami?

Na parkurze Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie w najbliższą sobotę, 20 czerwca odbędą się Otwarte Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach.

W sumie zaplanowanych jest siedem konkursów z wieńczącymi zmaganiami w klasie C. Mówi Jerzy Gontowiuk, trener ZKS-u Drzonków, organizatora zmagań.

Zaczniemy konkursami dla debiutów, malutkimi przeszkodami 30-40 cm, w ramach zawodów towarzyskich. I później przechodzimy do wyższych klas, kończymy na wysokości 130 cm. Mam już zapowiedzi od wielu zawodników, także z okolicznych województw. To są zawody długo wyczekiwane. 

Trenera ZKS-u pytamy także o możliwość uczestnictwa w zawodach kibiców.

Generalnie wytyczne Polskiego Związku Jeździeckiego sugerują, żeby organizować zawody bez publiczności. Musimy jednak pamiętać, że WOSiR jest obiektem otwartym dla zwykłego obywatela i nie robimy tutaj jakichś wytycznych w tym temacie. Jak ktoś sobie przyjdzie na ławeczce posiedzieć i popatrzeć, to nie robimy z tego problemów. Obiekty są nowoczesne, a my mamy przygotowany plan działania. Wszystko będzie przeprowadzone zgodnie wytycznymi.

Początek zawodów w sobotę o 9:00.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: