SPORT:

Schodzą ze sceny, ale nie kończą z Rock’N’Rollem Akrobatycznym

Czterokrotni mistrzowie świata, ośmiokrotni zwycięzcy zawodów World Masters, mistrzowie Europy. To tylko kilka z tytułów, jakie przez wiele lat kariery w Rock’n’Rollu Akrobatycznym zdobyli Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło. W Zielonej Górze ta kariera się zakończyła. 

Jak wspomina Anna Miadzielec wydarzeniem, które najbardziej utkwiło parze w pamięci było m.in. zdobycie tytułu mistrzów świata w roku 2011. To ugruntowało ich pozycję w tej dyscyplinie i pozwoliło zdobywać kolejne sukcesy, jak choćby powtórzenie tego wyniku jeszcze trzykrotnie.

W sobotnich zawodach z cyklu Retro’N’Roll oraz mistrzostw Europy schodzą ze sceny jako zwycięzcy, jak sami mówią radość jest tym wielka, że karierę zawodową kończą w glorii zwycięstwa.

Emocje są spore, natomiast daliśmy radę, udało się pokazać z najlepszej strony po raz ostatni nie robiąc żadnego błędu i jeszcze wygrywając. Jesteśmy strasznie dumni, że to się tak zakończyło.Anna Miadzielec

Po zakończeniu kariery zawodowej nadal pozostaną jednak ambasadorami Rock’N’Rolla Akrobatycznego w świecie, ucząc dodatkowo kolejne osoby tej dyscypliny. Cała rozmowa z Anną Miadzielec i Jackiem Tarczyło poniżej.

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X