SPORT:

Posiłki z Gorzowa i Poznania do Watahy

W najbliższy weekend ruszają rozgrywki w Lidze Futbolu Amerykańskiego 1. Wataha Zielona Góra kończy kompletowanie składu przed pierwszym meczem w najwyższej klasie rozgrywkowej, w której zagra jako beniaminek.

Zielonogórzanie pozyskali dziewięciu graczy z Poznania i sześciu z Gorzowa. To zawodnicy odpowiednio drużyn: “Kozłów” i “Grizzlies”.

Projekt w Zielonej Górze bardzo nam odpowiada. Wybraliśmy lepszą opcję dla nas i dla naszego rozwoju. Zawodnicy Watahy zmieniają się z każdym dniem, grają coraz lepiej. Charakter i wola walki są ważniejsze niż same umiejętności. Chłopacy to posiadają i tylko kwestią czasu jest, kiedy będą osiągać pozytywne wyniki.Damian Łuc

Zaciąg futbolistów przychodzi także z Gorzowa Wielkopolskiego. Współpraca ma przynieść obustronne korzyści.

Tutaj współpraca bazuje na tym, że najlepsi z Gorzowa będą grać w sezonie LFA1 jako część Watahy Zielona Góra. My otrzymujemy za to sztab szkoleniowy na mecze III ligi w LFA9 w Gorzowie. Jedni i drudzy dzięki temu wygrywają.Michał Chudy

A już w niedzielę zielonogórzanie zmierzą się u siebie z Armią Poznań. Początek meczu na stadionie przy ul. Botanicznej w południe.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: