SPORT:

Porażka ZKS Drzonków

Po dobrym rozpoczęciu zawodów przez drzonkowian i wygranej Błaszyka i Lei Yi sprawy przybrała zły obrót . Daniel Bąk przegrał swój pojedynek z Karolem Szarmachem następnie aby wyłonić zwycięzcę było potrzebne aż dwa dodatkowe sety. Pierwszej dogrywce Lucjan Błaszczyk zmierzył się z Zhang Yangi niestety po zaciętym pojedynku poniósł pierwszą w tym sezonie porażkę setową. Ostania nadzieja był pojedynek Lei Yi Szymonem Malickim w którym chińczyk musiał wygrać aby ZKS wygrał to spotkanie. Niestety nie udało mu się wygrać tego seta i drzonkowianie przerwali swoja zwycięska passe ulegając Ostródzie 3:2

Autor: Maciej Pelczyński