SPORT:

Po raz pierwszy na zawodowym ringu. Przemysław Kacieja zawalczy u „Maka”

– Coraz częściej trenuje z Tomkiem Makowskim, co widać po twarzy – śmieje się Przemysław „Kaciej” Kacieja z SKF-u Boksing Zielona Góra, który wystąpi na gali Makowski Fighting Championship w hali CRS.

Impreza odbędzie się 22 września, a Kacieja otworzy kartę główną. Rywalem podopiecznego Bogumiła Połońskiego będzie Damian Linder z Black Dragon Andrychów. Trzyrundowy pojedynek odbędzie się formule K1.

To będzie spore wyzwanie i kolejny krok naprzód, gdy poprzeczkę trzeba postawić jeszcze wyżej. Myślę, że to będzie widowisko na naprawdę dobrym poziomie. Mój przeciwnik dysponuje naprawdę dużą siłą, ale wiem, że nie tylko siłą walki się wygrywa.Przemysław Kacieja, SKF Boksing Zielona Góra

To udany rok dla Przemysława Kacieji. Zielonogórzanin w tym roku zdobył cztery tytuły mistrzowskie w amatorskiej rywalizacji.

Wygrywałem na mistrzostwach Polski w czterech różnych formułach kick-boksingu. Jestemy jedynym sportowcem w tym roku w kraju, który to osiągnął.Przemysław Kacieja, SKF Boksing Zielona Góra

Kacieja przyznaje, że przejście na zawodowy ring to duży przeskok i poważne wyzwanie, ale radość z możliwości spróbowania konfrontacji z zawodowcami też jest olbrzymia.

Poniżej rozmowa z Tomaszem Makowskim i karta walk 14. edycji gali MFC.

W ringu nie będzie kelnerów! Przygotowania do gali MFC 14

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: