SPORT:ZIELONA GÓRA:

Ireneusz Łuczak: Na pewno jest niedosyt. Będzie lepiej w rundzie rewanżowej

Dziesięć punktów, w tym trzy zwycięstwa i siedem porażek – to dorobek szczypiornistów PKM Zachód AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego po pierwszej rundzie. Daje to naszym zawodnikom ósme miejsce w tabeli. 

Dziś o dotychczasowych spotkaniach rozmawialiśmy z trenerem akademików Ireneuszem Łuczakiem. Szkoleniowiec był gościem programu “Szatnia akademików”. Pytany o pierwszą rundę Łuczak nie ukrywał, że liczył na więcej.

Na pewno nie możemy być zadowoleni. Liczyliśmy na większą liczbę punktów. Kilka nam uciekło. Gdyby było ich 18,  a była taka możliwość, byłoby fajnie. Niestety w meczach z Gorzycami, Obornikami i Grodkowem zdobyliśmy tylko punkt, a uciekło nam ich 8. Tu jest duży niedosyt 

Zespól ma teraz przerwę. W jaki sposób ja wykorzysta? – Będziemy pracować nad mentalnością. A poza tym dam swoim zawodnikom trochę wolnego – mówił Łuczak:

Będziemy pracować nad mentalnością., Muszą uwierzyć, że są zespołem, który ma duży potencjał. Ten sezon jest przejściowym, w przyszłym mamy grać dużo lepiej. Teraz czas na odpoczynek. Mieliśmy trochę spotkań. Naprawdę widać po chłopakach, że jest duże zmęczenie. 

Przerwa w rozgrywkach potrwa kilka tygodni. Na parkiety akademicy powrócą pod koniec stycznia 2021 roku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: