SPORT:

Gotowość na 99,9%

Trwa wyścig z czasem futbolistów amerykańskich Dragons Zielona Góra. Do ostatnich chwil przygotowywany jest stadion przy ul. Botanicznej, na którym jutro zielonogórzanie podejmą Panthers B Wrocław.

O pracach na obiekcie, którego remont „Smoki” wywalczyły w budżecie obywatelskim mówi Krystian Wójcik, grający trener zielonogórzan.

Boisko zostało odebrane, więc jest bezpieczne, jeśli chodzi o rozegranie sobotniego meczu. Kończą się prace związane wypełnieniami, z kładzeniem nawierzchni. Na 99,9% wszystko będzie gotowe na sobotni mecz.Krystian Wójcik

Starcie z wrocławianami to święto nie tylko ze względu na nowe oblicze stadionu przy ul. Botanicznej. Mecz będzie miał wysoką stawkę, bowiem tylko zwycięstwo zapewni zielonogórzanom udział w fazie playoffs. Historia pojedynków „Smoków” z „Panterami” nie jest korzystna dla naszego zespołu. Zawsze wygrywali rywale, po raz ostatni na inaugurację obecnego sezonu we Wrocławiu 35:20.

Mamy kilka pomysłów taktycznych, wiemy, gdzie popełniliśmy błędy w pierwszym meczu. Mamy nadzieję, że małe zmiany, które wprowadziliśmy przez ostatnie dwa tygodnie przyniosą pozytywny skutek i uda się pokonać Wrocław. Do każdego meczu przygotowujemy się, jakby to był nasz najważniejszy mecz w życiu. Taka jest nasza mentalność. Nie ma dodatkowej presji, gramy go jak każdy inny, czyli jak mecz o mistrzostwo.Krystian Wójcik

Początek sobotniego meczu o 16:00. Wstęp jak zwykle jest wolny.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: