SPORT:

Ekspresowa ścieżka sportowego awansu! Wataha szykuje transfery

Wataha Zielona Góra w Ekstraklasie Futbolu Amerykańskiego! Wydaje się to nieprawdopodobne, bo zielonogórzanie dotychczas występowali w II lidze, ale jest jak najbardziej prawdziwe.

Wataha, która niedawno świętowała otwarcie wyremontowanego stadionu i pozyskała tytularnego sponsora, zagra w przyszłym roku z najlepszymi.

Podchodzimy do tego z dużym optymizmem i z dużą dozą poczucia docenienia naszego klubu i naszych działań. Nie spodziewaliśmy się, aby aż tak szybko sportowo się rozwinąć. To dla nas wyróżnienie i niejako zostaliśmy tam zaproszeni. Nawet nie na własne życzenie, a po prostu zostali dostrzeżeni działaniami sportowymi i pozasportowymi z ostatnich lat.Tomasz Dzida, prezes Watahy Zielona Góra

Radość miesza się z poczuciem ogromnego wyzwania i Wataha ma tego świadomość. Budżet klubu będzie musiał być mniej więcej trzykrotnie wyższy, konieczne są także wzmocnienia. Ponadto zielonogórzanie prowadzą rozmowy z nowym głównym trenerem.

Myślimy nad zawodnikami z zagranicy. Rozmawiamy z nimi od dwóch tygodni. Szykujemy też sztab trenerski. Jesteśmy na końcowej drodze w kwestii podpisania trenera głównego na nowy sezon. Będzie to prawdziwa bomba w środowisku futbolowym, ale o tym powiemy, jak trener pojawi się w Zielonej Górze.Tomasz Dzida, prezes Watahy Zielona Góra

Ekstraklasa Futbolu Amerykańskiego zrzesza 20 najlepszych i najlepiej rozwiniętych klubów w Polsce.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: