SPORT:ZIELONA GÓRA:

Czas na Sport już w tę sobotę

Turniej streetballa, czyli koszykówki ulicznej, marsz Nordic Walking, czy biegi na różnych dystansach i dla osób w różnym wieku – tak w skrócie będzie wyglądała ósma już edycja festynu Czas na Sport.

Imprezę organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Mini biegi na dystansach 100, 250 i 400 metrów zaplanowane są z myślą o dzieciach, zaś dorośli będą mogli wystartować w biegach głównych, które przewidziano na dystansach 5 i 10 km. Start do nich nastąpi o 11:00.

Dużo ludzi startuje, dużo ludzi spotyka się rokrocznie. Będzie też marsz z kijkami. Przed każdym biegiem będzie rozgrzewka, który poprowadzi Fun Fit II ze sceny. Dużo będzie się działo, atrakcji wokół festynu będzie bardzo wiele. Zaprezentują się sportowe stowarzyszenia, będzie turniej piłkarski oldboyów, będzie mecz III ligi piłki nożnej. Warto się pojawić i zobaczyć, co można robić na MOSiR-ze i spędzić ten dzień na sportowo.Robert Jagiełowicz, dyrektor MOSiR

Festyn Czas na Sport odbędzie 16 czerwca od 10:00 do 14:30 na parkingu za Centrum Rekreacyjno-Sportowym. Poniżej cała rozmowa o tej imprezie z Robertem Jagiełowiczem.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: