Piłkarze Falubazu w kryzysie?

W lubuskiej czwartej lidze tylko punkt przewagi na drugim Santosem Świebodzin ma lider KS Falubaz Zielona Góra. W sobotę w Świebodzinie zielonogórzanie przegrali 2:4.

Losy meczu już do przerwy były rozstrzygnięte, bowiem Santos prowadził 3:0. Tuż po przerwie gospodarze dołożyli czwarte trafienie, a autorem wszystkich bramek był  Nikodem Rafalik

Nikdoem Rafalik

Zielonogórzanie w drugiej połowie zdołali tylko zmniejszyć rozmiary porażki. W 69 minucie bramkę zdobył Maciej Brzeźniak, a w końcówce bramkarza Santosu Wojciecha Hajdasza pokonał z rzutu wolnego pośredniego Roman Kopacz.

Jarosław Miś

Okazja do rehabilitacji już w najbliższą sobotę. Do Zielonej Góry przyjadą Czarni Witnica.