Piłkarski Falubaz remisuje i pozostawia niedosyt

Rywalizacja piłkarskiego Falubazu z BKS-em Stal Bielsko-Biała zakończyła się remisem 2:2, jednak podopieczni Jarosława Misia mogli w tym meczu zdobyć 3 punkty.

Początek meczu w wykonaniu zielonogórzan nie zadowalał kibiców zgromadzonych na boisku przy ul. Sulechowskiej, jednak po dobrym kontrataku w 33. minucie bramkę zdobył Martins Ekwueme. Gol dla piłkarskiego Falubazu niestety nie popchnął gry zielonogórzan do ataku, a cofnął ją jeszcze bardziej, przez co wyrównującą bramkę do szatni w 45. minucie strzelił dla gości Jacek Jarnot. Ten sam zawodnik 7. minut po rozpoczęciu drugiej połowy wyprowadził zawodników Stali na prowadzenie. Przy wyniku 1:2 podopieczni Jarosława Misia zaczęli grać już lepiej, a ich akcje przyniosły efekty. W 75. min. pięknym uderzeniem popisał się Jakub Babij i to właśnie jego bramka dała Falubazowi cenny punkt. Niedosyt pozostawia kilka akcji podbramkowych w końcówce meczu, które mogły wyprowadzić gospodarzy na prowadzenie. Następny mecz zielonogórzanie zagrają na wyjeździe z rezerwami Miedzi Legnica.