PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Piłkarska Zielona Góra: Marcin Krzywicki gościem… Marcina Krzywickiego

W Piłkarskiej Zielonej Górze dzisiaj wyjechaliśmy poza region, konkretnie do Bydgoszczy, z którą łączyliśmy się, by rozmawiać z Marcinem Krzywickim, byłym piłkarzem m.in. Cracovii, wciąż czynnym zawodnikiem, obecnie grającym w IV lidze kujawsko-pomorskiej.

Wysoki, dwumetrowy piłkarz, z dużą rezerwą i sarkazmem podchodzący do swoich piłkarskich umiejętności – tak dał się poznać Marcin Krzywicki w internecie. Niejednokrotnie w niewybrednych słowach komentował piłkarską i nie tylko piłkarską rzeczywistość, czym zyskał sporą popularność i tytuł… Króla Twittera.

Król Twittera, niektórzy mówią, że samozwańczy, ale ja w życiu nie nadałem sobie takiej nazwy i też za nią nie przepadam. “Boom” zrobiłem na Twitterze, przyjęła się łatka i pewnie się nie odepnie, a czy piłkarz? Tak, gram i trochę zarządzam również w Sportis Social Football Club Łochowo. To jest IV liga.

Krzywickiego pytaliśmy także o to, czy kiedyś miał okazję grać jako zawodnik którejś z drużyn w Zielonej Górze lub okolicy.

W Zielonej Górze samej nie kojarzę, ale grałem w Żaganiu, więc obok. Bardziej siostra, siatkarka zawitała w wasze rejony, miała okazję grać w Sulechowie.

Czym obecnie się zajmuje, oprócz grania i dlaczego teraz nieco bardziej niż wcześniej gryzie się w język? Audycja Piłkarska Zielona Góra do zobaczenia na wZielonej.pl. Program w piątki o 11:15.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: