PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Piłkarska Zielona Góra: Lechia jedzie na mecz do drużyny Piszczka

Gośćmi Piłkarskiej Zielonej Góry byli dziś zawodnicy pierwszego zespołu Lechii – Aron Athenstadt i Rafał Ostrowski. Za zielonogórzanami cztery mecze w rundzie wiosennej.

Nasz trzecioligowiec dotychczas zdobył pięć punktów, notując jedno zwycięstwo, dwa remisy i jedną porażkę. Rafał Ostrowski, stoper Lechii dobrze ocenia dotychczasowe poczynania zespołu na wiosnę.

Wydaje mi się, że to jest dobry start. Zimą mieliśmy różne przygody, związane z odejściami trenera i zawodników. Troszkę dziwne były te przygotowania, ale skuteczne, bo te punkty są zdobywane.

Jutro zielonogórzanie zagrają na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice Zdrój, czyli drużyną Łukasza Piszczka. Piłkarz Borussii Dortmund i były reprezentant Polski jest mocno zaangażowany w życie śląskiego III-ligowca. Był obecny podczas pierwszego meczu LKS-u w Zielonej Górze. W rundzie jesiennej Lechia przegrała 1:3. Jak tamten mecz wspomina Aron Athenstadt i na co liczy jutro?

Nie jest to codzienna sytuacja grać, gdy Łukasz Piszczek jest na ławce rezerwowych drużyny przeciwnej. Niestety miałem przyjemność grać w tamtym meczu. Mówię niestety, bo był to naprawdę bardzo ciężki mecz. Nastawiamy się, że tak samo będzie teraz, na wyjeździe. Jedziemy z nastawieniem walki o trzy punkty. W innym razie bez sensu byłoby w ogóle wyjeżdżać z Zielonej Góry.

Jutrzejszy mecz w Goczałkowicach o 16:00. Pełna rozpiska piłkarskiego weekendu poniżej:

sobota 10 kwietnia

25. kolejka III ligi: LKS Goczałkowice Zdrój – Lechia Zielona Góra

25. kolejka Jako IV ligi: Czarni Żagań – Lechia II Zielona Góra

22. kolejka Jako klasy okręgowej: Drzonkowianka PKM Zachód Racula – ŁKS Łęknica

niedziela 11 kwietnia

  1. kolejka Jako klasy okręgowej, Alfa Jaromirowice – TKKF Chynowianka-Francepol Zielona Góra

(wszystkie mecze o 16:00)

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X