PIŁKA NOŻNA:

Nowy asystent trenera w Lechii: Szybko się dogadaliśmy

Tak jak już informowaliśmy, Michał Sucharek od wtorku jest asystentem trenera trzecioligowych piłkarzy Lechii Zielona Góra – Andrzeja Sawickiego. 

31-letni wychowanek Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego w przeszłości grał m.in. w Żarach i Szprotawie, a ostatnio w TS Masterchem Przylep. Skąd pomysł, by zająć się trenerką?

Dostałem telefon od dyrektora klubu Krzysztofa Stacewicza. Później była rozmowa z trenerem Sawickim rozmowa i z prezesem klubu. Doszliśmy do porozumienia. Od wtorku już pierwsze zajęcia. Jestem i pomagam. Nieoficjalnie byłem już asystentem w Szprotawie u trenera Mirosława Sobczaka. Później samodzielnie prowadziłem zespół oraz grupy młodzieżowe.

My pytamy Michała Sucharka, jakie zadania postawił przed nim sztab szkoleniowy Lechii.

Będzie pomoc w treningu, oczywiście ćwiczenia z zawodnikami. Ja będę w tym uczestniczył. Do tego przed spotkaniem i po meczu analiza przeciwnika. Wszystko, co trener będzie chciał. Jestem do dyspozycji. .

Przypomnijmy, inauguracja rozgrywek III ligi na początku sierpnia. Wcześniej jeszcze mecz 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym przeciwko Syrenie Zbąszynek.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: