PIŁKA NOŻNA:

Mamy terminarz piłkarskiej IV ligi. Z kim i kiedy zmierzy się Falubaz UKP?

Drużyna zielonogórskich piłkarzy pierwszy mecz zagra na wyjeździe w Krośnie Odrzańskim. Tam zmierzą się z miejscową Teczą. Na inaugrację sezonu na własnym terenie będziemy musieli poczekać do 22-23 sierpnia. Wtedy Falubaz Zielona Góra podejmie Dąb Przybyszów.

Poniżej znajdziecie pełny terminarz rundy jesiennej czwartej ligi:

Kolejka 1. – 15-16 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie – Falubaz Zielona Góra  

Kasztelania Santok – Łucznik Strzelce Krajeńskie

Spójnia Ośno Lubuskie – Stal Sulęcin

Czarni Witnica – Lubuszanin Drezdenko

Piast Iłowa – Sprotavia Szprotawa

Syrena Zbąszynek – Santos Świebodzin

Odra Bytom Odrzański – Arka Nowa Sól

Promień Żary – Dąb Przybyszów

 

Kolejka 2. – 22-23 sierpnia

Falubaz Zielona Góra  – Dąb Przybyszów 

Arka Nowa Sól – Promień Żary

Santos Świebodzin – Odra Bytom Odrzański

Sprotavia Szprotawa – Syrena Zbąszynek

Lubuszanin Drezdenko – Piast Iłowa

Stal Sulęcin – Czarni Witnica

Łucznik Strzelce Krajeńskie – Spójnia Ośno Lubuskie

Tęcza Krosno Odrzańskie – Kasztelania Santok

 

Kolejka 3. – 29-30 sierpnia

Kasztelania Santok – Falubaz Zielona Góra  

Spójnia Ośno Lubuskie – Tęcza Krosno Odrzańskie

Czarni Witnica – Łucznik Strzelce Krajeńskie

Piast Iłowa – Stal Sulęcin

Syrena Zbąszynek – Lubuszanin Drezdenko

Odra Bytom Odrzański – Sprotavia Szprotawa

Promień Żary – Santos Świebodzin

Dąb Przybyszów – Arka Nowa Sól

 

Kolejka 4. – 5-6 września

Falubaz Zielona Góra  – Arka Nowa Sól 

Santos Świebodzin – Dąb Przybyszów

Sprotavia Szprotawa – Promień Żary

Lubuszanin Drezdenko – Odra Bytom Odrzański

Stal Sulęcin – Syrena Zbąszynek

Łucznik Strzelce Krajeńskie – Piast Iłowa

Tęcza Krosno Odrzańskie – Czarni Witnica

Kasztelania Santok – Spójnia Ośno Lubuskie

 

Kolejka 5. – 12-13 września

Spójnia Ośno Lubuskie – Falubaz Zielona Góra  

Czarni Witnica – Kasztelania Santok

Piast Iłowa – Tęcza Krosno Odrzańskie

Syrena Zbąszynek – Łucznik Strzelce Krajeńskie

Odra Bytom Odrzański – Stal Sulęcin

Promień Żary – Lubuszanin Drezdenko

Dąb Przybyszów – Sprotavia Szprotawa

Arka Nowa Sól – Santos Świebodzin

 

Kolejka 6. – 19-20 września

Falubaz Zielona Góra  – Santos Świebodzin 

Sprotavia Szprotawa – Arka Nowa Sól

Lubuszanin Drezdenko – Dąb Przybyszów

Stal Sulęcin – Promień Żary

Łucznik Strzelce Krajeńskie – Odra Bytom Odrzański

Tęcza Krosno Odrzańskie – Syrena Zbąszynek

Kasztelania Santok – Piast Iłowa

Spójnia Ośno Lubuskie – Czarni Witnica

 

Kolejka 7. – 26-27 września

Czarni Witnica – Falubaz Zielona Góra  

Piast Iłowa – Spójnia Ośno Lubuskie

Syrena Zbąszynek – Kasztelania Santok

Odra Bytom Odrzański – Tęcza Krosno Odrzańskie

Promień Żary – Łucznik Strzelce Krajeńskie

Dąb Przybyszów – Stal Sulęcin

Arka Nowa Sól – Lubuszanin Drezdenko

Santos Świebodzin – Sprotavia Szprotawa

 

Kolejka 8. – 3-4 października

Falubaz Zielona Góra  – Sprotavia Szprotawa 

Lubuszanin Drezdenko – Santos Świebodzin

Stal Sulęcin – Arka Nowa Sól

Łucznik Strzelce Krajeńskie – Dąb Przybyszów

Tęcza Krosno Odrzańskie – Promień Żary

Kasztelania Santok – Odra Bytom Odrzański

Spójnia Ośno Lubuskie – Syrena Zbąszynek

Czarni Witnica – Piast Iłowa

 

Kolejka 9. – 10-11 października

Piast Iłowa – Falubaz Zielona Góra  

Syrena Zbąszynek – Czarni Witnica

Odra Bytom Odrzański – Spójnia Ośno Lubuskie

Promień Żary – Kasztelania Santok

Dąb Przybyszów – Tęcza Krosno Odrzańskie

Arka Nowa Sól – Łucznik Strzelce Krajeńskie

Santos Świebodzin – Stal Sulęcin

Sprotavia Szprotawa – Lubuszanin Drezdenko

 

Kolejka 10. – 17-18 października

Falubaz Zielona Góra  – Lubuszanin Drezdenko 

Stal Sulęcin – Sprotavia Szprotawa

Łucznik Strzelce Krajeńskie – Santos Świebodzin

Tęcza Krosno Odrzańskie – Arka Nowa Sól

Kasztelania Santok – Dąb Przybyszów

Spójnia Ośno Lubuskie – Promień Żary

Czarni Witnica – Odra Bytom Odrzański

Piast Iłowa – Syrena Zbąszynek

 

Kolejka 11 – 24-25 października

Syrena Zbąszynek – Falubaz Zielona Góra 

Odra Bytom Odrzański – Piast Iłowa

Promień Żary – Czarni Witnica

Dąb Przybyszów – Spójnia Ośno Lubuskie

Arka Nowa Sól – Kasztelania Santok

Santos Świebodzin – Tęcza Krosno Odrzańskie

Sprotavia Szprotawa – Łucznik Strzelce Krajeńskie

Lubuszanin Drezdenko – Stal Sulęcin

 

Kolejka 12. – 31 października

Falubaz Zielona Góra  – Stal Sulęcin 

Łucznik Strzelce Krajeńskie – Lubuszanin Drezdenko

Tęcza Krosno Odrzańskie – Sprotavia Szprotawa

Kasztelania Santok – Santos Świebodzin

Spójnia Ośno Lubuskie – Arka Nowa Sól

Czarni Witnica – Dąb Przybyszów

Piast Iłowa – Promień Żary

Syrena Zbąszynek – Odra Bytom Odrzański

 

Kolejka 13. – 7-8 listopada

Odra Bytom Odrzański – Falubaz Zielona Góra

Promień Żary – Syrena Zbąszynek

Dąb Przybyszów – Piast Iłowa

Arka Nowa Sól – Czarni Witnica

Santos Świebodzin – Spójnia Ośno Lubuskie

Sprotavia Szprotawa – Kasztelania Santok

Lubuszanin Drezdenko – Tęcza Krosno Odrzańskie

Stal Sulęcin – Łucznik Strzelce Krajeńskie

 

Kolejka 14. – 11 listopada

Falubaz Zielona Góra – Łucznik Strzelce Krajeńskie 

Tęcza Krosno Odrzańskie – Stal Sulęcin

Kasztelania Santok – Lubuszanin Drezdenko

Spójnia Ośno Lubuskie – Sprotavia Szprotawa

Czarni Witnica – Santos Świebodzin

Piast Iłowa – Arka Nowa Sól

Syrena Zbąszynek – Dąb Przybyszów

Odra Bytom Odrzański – Promień Żary

 

Kolejka 15. – 14-15 listopada

Promień Żary – Falubaz Zielona Góra 

Dąb Przybyszów – Odra Bytom Odrzański

Arka Nowa Sól – Syrena Zbąszynek

Santos Świebodzin – Piast Iłowa

Sprotavia Szprotawa – Czarni Witnica

Lubuszanin Drezdenko – Spójnia Ośno Lubuskie

Stal Sulęcin – Kasztelania Santok

Łucznik Strzelce Krajeńskie – Tęcza Krosno Odrzańskie

Autor: Paweł Hekman

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close