PIŁKA NOŻNA:

Lechia znów przegrała jedną bramką [Aktualizacja MP3]

– Był to zdecydowanie lepszy mecz niż w Jarocinie, a tam już nie powinniśmy przegrać i bardzo, bardzo żałuję tych punktów. Sędziowie w każdej sytuacji kontrowersyjnej dopatrywali się faulu z naszej strony, natomiast w drugą stronę nie było tego wsparcia. – relacjonuje środową potyczkę szkoleniowiec Lechii.

Wspomniana sytuacja i to w dość jednoznaczny sposób dała się we znaki według trenera Mirosława Zelisko w 50. minucie meczu. – Sędzia dopatrzył się faulu, gdzie na 100 % Sebastian Górski nie faulował – dodaje rozgoryczony trener.

W 51. minucie padła pierwsza i jedyna bramka tego spotkania, a na listę strzelców wpisał się Artur Lenartowski. Niestety w tej sytuacji nie popisał się blok obronny drużyny zielonogórskiej. – Dawid Dłoniak wybił piłkę w pole karne, tam było wielkie zamieszanie. Powinniśmy tę piłkę jakoś wybić, a zawodnik Rakowa jeszcze ją przyjął i oddał strzał – opisuje tę niemiłą sytuację meczu Bartek Tyktor

Kolejny mecz zielonogórska Lechia rozegra już na własnym stadionie, a jej rywalem będzie zespół sosnowskiego Zagłębia. Początek spotkania w sobotę o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Sulechowskiej.

Autor: Łukasz Radkiewicz

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: