PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Lechia znów nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]

Tylko remis Lechii w spotkaniu z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Zielonogórzanie, którzy blisko pół roku czekają na zwycięstwo w III lidze zremisowali 1:1 (1:0).

Tuż przed przerwą bramkę dla zielonogórzan zdobył Mateusz Surożyński, który wykorzystał rzut karny za faul na Przemysławie Mycanie. Gdy wydawało się, że Lechia wreszcie przełamie niemoc i w końcu wygra, goście zdobyli bramkę wyrównującą. Wojciecha Fabisiaka pokonał w 88 minucie strzałem głową Dawid Wiciński. Lechia jeszcze w doliczonym czasie gry miała znakomitą okazję na zwycięskiego gola, jednak Mycan główkował niecelnie. Zielonogórzanie pozostają bez zwycięstwa na wiosnę. W środę zagrają z Cariną Gubin w wojewódzkim Pucharze Polski.