PIŁKA NOŻNA:

Lechia kontra Stilon? Na boisku raczej nieprędko, ale w internecie już tak!

W naszym regionie w tym sezonie ligowego grania już nie będzie, ale nie oznacza to, że nie będzie rywalizacji w ogóle. Ta trwa, ale w formie wirtualnej.

Mowa o meczu III-ligowej Lechii Zielona Góra i IV-ligowego Stilonu Gorzów, który zaproponowali marketingowcy obu klubów. Nietypowy pojedynek toczy się na Facebooku. – Mamy podobną wizję futbolu, nasze kluby funkcjonują podobnie, oba mocno stawiają na młodzież, szkoda, że nie spotkamy się na boisku, ale rywalizować chcemy – mówi Konrad Komorniczak, szef działu marketingu Lechii. W jaki sposób?

Pojedynek wygrywa ta drużyna, która do niedzieli uzbiera rękami, wpłatami i pomocą kibiców, uzbiera większą kwotę dla swojego klubu. Nazwaliśmy to “Pojedynek na dobre”. Nie ma tutaj przegranych, wygrywa tutaj rywalizacja sportowa i piłka nożna. Rywalizacja jest zacięta. Trzymajcie za nas kciuki i włączajcie się do akcji.

Na razie na prowadzeniu jest gorzowski Stilon. Szczegóły akcji znajdziecie w mediach społecznościowych. Dodajmy, że wirtualny mecz potrwa do niedzieli.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: