PIŁKA NOŻNA:

IV ligę już wygrali. Jaki Falubaz zobaczymy na III-ligowych boiskach?

Cztery spotkania dzielą piłkarzy Falubazu Gran-Budu od zakończenia swojej gry na boiskach IV ligi. Awans zielonogórzanie zapewnili sobie w środę, po wygranej z Odrą Bytom Odrzański 5:0.

Podopieczni Andrzeja Sawickiego mają jeszcze możliwość śrubowania liczb w tym sezonie. Szansa jest np. na przekroczenie bariery 100 strzelonych goli (dotychczas 94). Falubaz wygrał 22 mecze, zremisował 3 i przegrał 1. Andrzej Sawicki chciałby, aby trzon drużyny pozostał na kolejny sezon. Chce też hołdować dotychczasowemu graniu.

Wypracowaliśmy sobie pewien styl. My nie gramy piłki przypadkowej. Gramy to, co sobie zakładamy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to jest IV liga i troszkę inne wymagania są w III lidze. Uważam, że przy tym stanie kadrowym, który mamy i który chcielibyśmy zatrzymać na nowy sezon, dokładając zawodników z regionu, z IV lig, których mam w zeszycie i których chciałbym zaprosić, to uważam, że bez żadnych kompleksów możemy grać w III lidze.Andrzej Sawicki, trener Falubazu Gran-Budu Zielona Góra

W sobotę, 25 maja Falubaz zmierzy się na swoim boisku z Ilanką Rzepin. Początek spotkania na „dołku” przy ul. Sulechowskiej o 17:00, a cała rozmowa z trenerem Andrzejem Sawickim poniżej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: