Emocjonująca inauguracja III ligi. Falubaz wyrwał punkt Górnikowi

W sobotę wystartowała piłkarska III liga. Beniaminek rozgrywek Falubaz Zielona Góra po ciekawym spotkaniu zremisował z Górnikiem Wałbrzych 2:2 (1:1).

Jarosław Miś – trener Falubazu Zielona Góra

Gospodarze objęli prowadzenie w 9 minucie po golu Rafała Ostrowskiego, goście wyrównali przed przerwą z rzutu wolnego za sprawą trafienia Grzegorza Michalaka. W drugiej połowie Górnik grał w dziesiątkę, bo drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę ujrzał kapitan zespołu Jan Rytko. Nie przeszkodziło to jednak gościom wyjść na prowadzenie po bramce Damiana  Migalskiego.  Remis Falubazowi uratował w 86 minucie Piotr Andrzejczak, wykorzystując rzut karny po faulu na Szymonie Kobusińskim.