PIŁKA NOŻNA:

Biegasz? Lechia może na tym zarobić!

Bieganie za pieniądze? Tak, jeśli może na tym zarobić jeden z klubów w Zielonej Górze. A mowa o Lechii, która wychodzi do kibiców z kolejną akcją.

#Bieganie na dobre, to kolejna akcja organizowana przez naszego III-ligowca. Do końca miesiąca każdy przebiegnięty i każdy przejechany na rowerze kilometr sprawi, że wzbogaci się konto klubu. Szczegóły akcji przybliża jej inicjator Konrad Komorniczak.

Chcemy zdobyć coś dla klubu i chcemy zrobić coś dla siebie, chcemy być zdrowi, chcemy dojść do formy, super sylwetki przed latem. Biegają wszyscy, ale nie tylko biegają. Można jeździć na rowerze, na hulajnodze, można chodzić z kijkami, czyli uprawiać nordic walking. Te kilometry można robić nawet w domu. Akcja prowadzona jest na naszym Facebooku.

Trening można rejestrować za pomocą dedykowanej temu specjalnej aplikacji. Partnerem akcji jest jeden ze sponsorów Lechii.

Masterchem ma swoje sekcje, również rowerową, biegową. Wspiera też nas. Wyłożyć chciał pieniądze też na nasz klub, ale to my stwierdziliśmy, że te pieniądze trzeba zdobyć. Firma za każdy kilometr płaci 10 groszy.

Maksymalnie do zarobienia są 2 tysiące złotych. Na razie na rzecz klubu wybiegano ponad 5 tys. km, czyli 1/4 planowanej kwoty.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: