SportSPORT:

Medale kickbokserów ASW “Knockout”

Bardzo dobra postawa kickbokserów Akademii Sportów Walki Knockout Zielona Góra.

Nasi zawodnicy zdobyli siedem medali w tym cztery złote podczas mistrzostw Polski seniorów, juniorów i weteranów w Nowym Mieście Lubawskim. Po złoto sięgnął między innymi niezawodny Kacper Frątczak oraz Rafał Gąszczak, Krzysztof Jasiukiewicz i Marcin Kamiński. Mówił trener akademii Tomasz Pasek:

Kacper podkreślił swój prym zdobywając 20-ty tytuł. Rafał obronił po raz szósty tytuł. Poza tym świetnie zaprezentowali się nasi debiutanci: Krzysztof i Marcin. Cieszymy się, bo ostatni okres był ciężki dla naszego klubu ze względu na pandemię.   

Dodajmy, że jego podopieczni sięgnęli również po trzy brązowe medale. Na najniższym stopniu podium stanęli: Jakub Zybura, Krzysztof Jasiukiewicz i Marcin Kamiński. Co teraz przed naszymi zawodnikami? Kolejne mistrzostwa Polski:

Co tydzień są mistrzostwa Polski. To efekt tego, że wiosną wszystkie turnieje były zawieszone. W ten weekend wybieramy się na mistrzostwa Polski w formule kick-light do Płocka. Sezon kończy się szybciej, bo mistrzostwa Europy w Turcji zostały odwołane. Mamy jednak zawodowe gale i jedną bogą jesteśmy już w następnym roku
.

Dodajmy, ze w miniony weekend kickbokserzy rywalizowali w dwóch formułach: light contakcie i pointfightingu.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: